محصولات سریر

برای مشاوره یا خرید محصولات سریر لطفاً با شماره 34422085-031 و یا 09133106730 تماس حاصل فرمایید.

بتونه درزگیر

بتونه درزگیر یکی از انواع ملاتهای خشک است که به منظور بتونه کاری و درزگیری با نوار درزگیر فایبرگلاس یا کاغذی به کار میرود.

پودر ماستیک

جهت پوشش سطوح و از بین بردن حالتهای سایه روشن که حاصل اختلاف نوع مصالح زیر رنگ میباشد ، پیش از نقاشی استفاده میشود.

بتونه نقاشی

به منظور بتونه کاری سطوح گچی و غیر گچی برای به دست آوردن سطوح صیقلی جهت انواع رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری استفاده میشود.

گچ بتو گیپس

یکی از مشکلات اساسی در گچ کاری بر روی سقف و سطوح بتنی صاف ، عدم چسبندگی و لایه لایه شدن و ترک خوردن گچ است. این ملات گچی بر پایه اصلی گچ و یکسری افزودنی میباشد که بتواند مشکلات ذکر شده را اصلاح نماید . یکی از کاربردهای اصلی بتوگیپس گچ کاری روی سطوح بتونی میباشد.

چسب کاشی سبک

چسب کاشی

گچ میکرونیزه

مواد اولیه گچ میکرونیزه همان سنگ گچ 98 درصد خلوص میباشد. این محصول به دلیل دانه بندی ریزتر نسبت به گچ معمولی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد که عموما برای انجام عملیات نهایی سفیدکاری جهت به دست اوردن سطح بسیار مرغوب و یکدست مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین گچ میکرونیزه با درصد خلوص بالا مناسب برای مجسمه سازی، صنایع چینی سازی و … نیز میباشد.

گچ ساتن

این محصول یکی از اجزای گروه محصولات کامپوننت گچی برای روکش نهایی است. از مزایای گچ ساتن میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

سطوح به دست امده از این محصول کاملا براق میباشد ، قابلیت شست و شو با دسمال مرطوب را دارد ، ضد خش ، ضد آب ، ضد رطوبت ، ضد حریق ، ضد ترک و ضد رطوبت بودن.

گچ سیوا

این محصول جایگزین گچهای سنتی گردیده است و به عنوان گچ زیر کار استفاده میشود . از خصوصیات این ملات اجرای کار با سرعت بالا ، عایق در برابر حرارت ، رطوبت و صوت ، قابل انعطاف ،تک لایه ، گچ کاری با سرعت بالا و دور ریزی کم ملات ، مقاوم در برابر سایش ، مقاوم در برابر خش ، مقاوم در برابر آتش .

جت گیپس (ماشینی)

این ملات در دنیا به صورت ماشینی اجرا میشود که امکان استفاده سنتی آن (بصورت دستی) نیز امکان پذیر میباشد.خصوصیات این ملات سرعت اجرای آن بالا میباشد ، عایق حرارت ، قابل انعطاف ، تک لایه ، گچ کاری با سرعت بالا و دور ریز کم ملات ، خشک شدن سریع ، مقاوم در برابر سایش ، مقاوم در برابر خش ، مقاوم در برابر آتش .

گچ ضد حریق

گچ ضد حریق برای پوشش سطوح فلزی و یا سایر مصالح ساختمانی جهت افزایش مقاومت در برابر حریق استفاده میشود.

برای مشاوره یا خرید محصولات سریر لطفاً با شماره 34422085-031 و یا 09133106730 تماس حاصل فرمایید.