اصول نگهداری از تسمه صنعتی

نگهداری تسمه،خرید تسمه،فروش تسمه،تسمه صنعتی/

نگهداری تسمه،خرید تسمه،فروش تسمه،تسمه صنعتی/

توصیه هایى جهت نگهداری صحیح از تسمه های صنعتی  و افزایش طول عمر آنها:

همواره به یاد داشته باشیم که تسمه ها از مواد آلی تشکیل شده اند پس باید آنها را از تابش مستقیم نور خورشید ، باد و باران و بطور کلی هوای آزاد به دور نگه داریم تا عمر الیاف و مواد لاستیکی آن کم نشود موارد زیر را همواره در نگهداری از تسمه به یاد داشته باشید:

(1) تسمه ها باید دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در یک دمای محیطی خنک بين 15تا25 درجه سانتیگراد و خشک ، دور از جریان هوا نگهداری شوند. نگهداری طولانی مدت تا 3 سال همچنان کیفیت خود را حفظ کند.

(2) از نگهداری تسمه ها در نزدیک هرگونه منبع حرارت زا خودداری کنید. تجهیزات تولید کننده ازون نظیر دنده سوئیچ جرقه زن نباید درمحل نگهداری تسمه به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند.

(3) مواد قابل اشتعال و اسیدروغن نیز باید از محل نگهداری تسمه ها بدور باشند.

جهت مشاوره و خرید تسمه صنعتی در هر جای ایران با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09137267298

تسمه یک حلقه از ماده‌ای انعطاف‌پذیر است که برای ایجاد پیوند مکانیکی و انتقال انرژی بین دو یا چند شفت استفاده می‌شود. تسمه‌ها به دور پولی‌ها پیچیده حلقه می‌زنند. در یک سامانهٔ دارای دو پولی ممکن است هر دو پولی در یک جهت به گردش درآیند یا تسمه به صورت ضربدری باشد تا جهتشان مخالف گردد. به عنوان یک عامل حرکت، تسمه نقاله یکی از کاربردهای تسمه است که در آن از تسمه برای حمل بار بین دو نقطه استفاده می‌شود.

تسمه‌ها را معمولاً با یکاهای میلی‌متر یا اینچ اندازه‌گیری می‌کنند که در تسمه‌های میلی‌متری قطر خارجی و در تسمه‌های اینچی قطر داخلی ملاک اندازه‌گیری است.

نگهداری تسمه،خرید تسمه،فروش تسمه،تسمه صنعتی/

همچنین بخوانید:

تسمه صنعتی

پارچه فایبرگلاس

تیپ درزگیر