تسمه صنعتی

تسمه صنعتی ، تسمه فورتکس ، فروش تسمه /

تسمه صنعتی ، تسمه فورتکس ، فروش تسمه /

 

تسمه صنعتی

شرکت پارتاک سازه وارد کننده انواع تسمه های صنعتی می باشد . این محصول در شماره های مختلف در سایز A و B با کیفیت بالا به مشتریان گرامی عرضه میشود . این تسمه ها از بهترین تامین کنندگان چین دارنده استاندارد اروپا به صورت مستقیم تهیه شده و همچنین روی هر یک از این تسمه ها تاریخ تولید، تاریخ انقضا، شماره استاندارد و کشور سازنده به صورت واضح چاپ شده است . این تسمه ها از بهترین مواد تولید شده و در برابر فشار و انتفال قدرت تغییر شکل نداده و در مجاورت با چربی حل نمیشود . این محصول در سرما وگرما شکل اولیه خود را بخوبی حفظ میکند . تمامی تسمه های ارائه شده توسط شرکت منطبق بر استاندارد BS 3790 میباشد .
این تسمه ها برای رفاه حال مشتریان گرامی در اسرع وقت در هر جای ایران قابل تحویل است.

تسمه یک حلقه از ماده‌ای انعطاف‌پذیر است که برای ایجاد پیوند مکانیکی و انتقال انرژی بین دو یا چند شفت استفاده می‌شود. تسمه‌ها به دور پولی‌هاپیچیده حلقه می‌زنند. در یک سامانهٔ دارای دو پولی ممکن است هر دو پولی در یک جهت به گردش درآیند یا تسمه به صورت ضربدری باشد تا جهتشان مخالف گردد. به عنوان یک عامل حرکت، تسمه نقاله یکی از کاربردهای تسمه است که در آن از تسمه برای حمل بار بین دو نقطه استفاده می‌شود.

تسمه‌ها را معمولاً با یکاهای میلی‌متر یا اینچ اندازه‌گیری می‌کنند که در تسمه‌های میلی‌متری قطر خارجی و در تسمه‌های اینچی قطر داخلی ملاک اندازه‌گیری است.

 

 

راهنمای مشخصات و ابعاد سایزهای مختلف تسمه های V 

 

راهنمای انتخاب تسمه سایز A

 

راهنمای انتخاب تسمه سایز B

 

 

 

قیمت تسمه بروز می باشد.

جهت هرگونه درخواست و اخذ قیمت لطفاً با شماره ۰۹۱۳۷۲۶۷۲۹۸ تماس حاصل فرمایید.

تسمه صنعتی ، تسمه فورتکس ، فروش تسمه /