حضور شرکت در نمایشگاه

گچ سمنان،پارتاک سازه،گچ ساتن،گچ سیوا،بتوگیپس/

بیستمین نمایشگاه جامع ساختمان اصفهان

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه میزبان ۱۴۰ مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، البرز، مرکزی، فارس، سمنان، خراسان رضوی، یزد، گلستان و هرمزگان و نمایندگان فروش کشورهای چین، ایتالیا و آلمان بود.

نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان امسال در ۹۰۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی شامل چهار سالن و فضای باز، آخرین تولیدات و خدمات مشارکت کنندگان خود در زمینه انواع محصولات دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه، سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان، مصالح  اولیه ساختمانی، بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان، نما و پوشش های خارجی ساختمان، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، گروه های مرتبط علمی، آموزشی، انجمن ها و نشریات را به مخاطبان ارایه می نمود.

گزینش تخصصی تر مشارکت کنندگان، حذف شرکت های توزیعی و جایگزین کردن آن ها با شرکت های تولیدی از ویژگی های مهم این نمایشگاه است.

شرکت پارتاک سازه به روال سالهای گذشته به نمایندگی از شرکت گچ امید سمنان در بیستمین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان حضور بهم رسانید. این نمایشگاه از تاریخ ۹۶/۷/۲۷ تا ۹۶/۷/۳۰ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اصفهان واقع در جوار پل تاریخی شهرستان برقرار بود. در این نمایشگاه از محصولات جدید شرکت مانند چسب کاشی سبک سازی شده برای بار اول  رونمایی شد. نکته قابل توجه این دوره از نمایشگاه حضور کم نظیر بازدیدکنندگان و استقبال مخاطبین بود.

محصولات ارائه شده در ابن نمایشگاه عبارت از انواع گچ معمولی و دو سرنده ، انواع گچ های پلیمری (ساتن،سیوا،بتوگیپس،پرلیتی) همچنین انواع توری فایبرگلاس و تیپ درزگیر و محصولات مربوط به سیستم درای وال (ماستیک و درزگیر و بتونه نقاشی) بود.

 

 

لینک خبر در فیس بوک:

حضور شرکت در نمایشگاه

همچنین بخوانید:

مقالات سریر

لیست قیمت محصولات گچ امید (سریر)

 مارا دنبال کنید:

فیس بوک

یوتوب

اینستاگرام

گچ سمنان،پارتاک سازه،گچ ساتن،گچ سیوا،بتوگیپس/ گچ سمنان،پارتاک سازه،گچ ساتن،گچ سیوا،بتوگیپس/ گچ سمنان،پارتاک سازه،گچ ساتن،گچ سیوا،بتوگیپس/

گچ سمنان،پارتاک سازه،گچ ساتن،گچ سیوا،بتوگیپس/