سال نو مبارک

بتونه همه کاره ، پودر بند کشی رنگی ، پودر عایق رطوبتی ،

سال نو مبارک

شرکت پارتاک سازه آرمان شهر سال نو را به تمامی مشتریان عزیز تبریک عرض مینماید.

هدف شرکت در سال جدید عرضه طیف گسترده ای از محصولات جدید به مشتریان گرامی میباشد. که از این میان میتوان موارد زیر را ذکر نمود:

بتونه خمیری همه کاره :

بتونه همه کاره ممتاز قابل مصرف روی دیوار ، چوب ، فلز جهت آماده سازی برای رنگ آمیزی می باشد. این بتونه جهت رنگ آمیزی اکریلیک ، روغنی و پلاستیک قابل مصرف است . همچنین به دلیل استحکام بالا میتواند جهت رنگ آمیزی فلزات مصرف گردد. این بتونه با توجه به مصرف آسان میتواند به راحتی توسط افراد غیر حرفه ای مصرف شده و نتیجه قابل قبول را حاصل نماید.

پودر بند کشی رنگی:

پودر بند کشی رنگی مانند پودر بند کشی سفید عرضه شده در سال گذشته با کیفیت بسیار بالا و ماندگاری طولانی در مجاورت با عوامل خورنده اسیدی به بازار عرضه میگردد. این کالا در انواع آب بند نیز ارائه خواهد شد. این محصول علاوه بر رنگهای اصلی ارائه شده قابلیت عرضه با رنگ دلخواه مشتری را دارد و در صورت نیاز مشتریان محترم میتوانند با ارائه نمونه رنگ ، مشابه آن را تحویل بگیرند.

پودر عایق رطوبتی:

این محصول جهت آماده سازی فقط به افزودن آب احتیاج دارد و به سادگی با استفاده از قلم مو و یا رول روی سطوح مربوطه اجرا میشود. این کالا جهت اجرای عایق رطوبتی پشت بام و غیره و همچنین ترمیم عایق های آسیب دیده (مانند ایزوگام ) ارائه میشود. مصرف این عایق همراه با تور فایبر گلاس توصیه میگردد.

جهت هرگونه سوال ، درخواست و خرید این محصولات شماره ۰۹۱۳۷۲۶۷۲۹۸ تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید:

مش فایبرگلاس

 

آسان پوشش

 

تماشا کنید:

کاربرد پارچه فایبرگلاس

 

بتونه همه کاره ، پودر بند کشی رنگی ، پودر عایق رطوبتی ،