محصولات سریر

قیمت گچ ، ساتن ، سیوا ، بتوگیپس/

گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/

____________________________________________________________________________________________________________________________

گچ امید سمنان به واسطه نوع و زمان گیرش مطابق با نیاز های مناطق کویری و خشک تولید می گردد.

این محصول ایده آل جهت استفاده برای سفید کاری سطوح و دیوارهای داخلی ساختمان می باشد که در بسته بندی های متنوع

گچ امید سمنان

گچ امید سمنان

جهت هر مصرف کننده انتخاب مناسبی است. این محصول در اوزان ۳۰و۳۵و۴۰و۵۰ کیلویی تولید و توزیع می گردد، که تولید این محصول با هر وزن و مشخصات بسته بندی دیگر بنا بر سفارش ممکن و قابل مذاکره است.

 

 

 

 

 

 

 

 


سوپر گچ سریر

سوپر گچ سریر

محصولی است تولید شده جهت مصرف در مناطق مرکزی و سردسیر که دارای دانه بندی بسیار ریز می باشد که این نکته، به این گچ قابلیت استفاده به تنهایی(بدون مخلوط شدن با گچ دیگر) را می دهد.زمان گیرش این محصول بالا است که این نکات نتیجه کار با این محصول را بسیار مطلوب می سازد.

 

 

 

 

 

 

 


 

گچ سریر طلایی سمنان (میکرونیزه)

گچ سریر طلایی سمنان (میکرونیزه)

این محصول جهت عرضه در بازارهای بین المللی طراحی شده و ایده آل جهت مصارف صنعتی همچون صنایع رنگسازی و سیمان و … می باشد. این محصول به دلیل دقت فوق العاده در مراحل تولید قابل استفاده در کارهای هنری مثل مجسمه سازی و انواع گچ بری می باشد. از این محصول می توان جهت پرداخت نهایی سطوح گچ کاری شده و سیقل نمودن آنها بهره جست.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

گچ سیوای پاششی

گچ سیوای پاششی

 

این گچ توسط دستگاه پاشش بروی سطوح بتنی ،بمیس و انواع سطوح دیگر قابل استفاده است ، شکل فیزیکی محصول به صورت گرد گچی سفید است و حداقل زمان مصرف آن بعد از مخلوط شدن با آب ۶۰ دقیقه است.ضخامت نهایی این محصول بروی دیوار یک سانتی متر می باشد و میزان مصرف آن برای پوشش یک متر مربع ۵٫۹تا۹ کیلو گرم است.مصرف این گچ بسیار آسان و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. این محصول با حفظ شرایط نگهداری (دوری از رطوبت)تا یک سال پس از تولید قابل مصرف است.

 

 

 

 


 

گچ سیوای دستی

گچ سیوای دستی

این محصول جهت لایه اولیه گچ بروی دیوار مصرف می گردد.ضخامت نهایی آن بروی دیوار یک سانتی متر بوده و زمان مصرف آن بعد از مخلوط شدن با آب حداقل ۳۰ دقیقه می باشد.میزان مصرف برای پوشش یک متر مربع۸٫۸ تا ۱۰ کیلو گرم می باشد .این محصول با حفظ شرایط نگهداری (دوری از رطوبت)تا یک سال پس از تولید قابل مصرف است.

 

 

 

 

 

 


گچ لایه نهایی(پرداخت) ساتن

گچ لایه نهایی(پرداخت) ساتن

این گچ مخصوص لایه نهایی سفیدکاری وروی لایه اولیه صاف وتمیز قابل اجراست. شکل فیزیکی محصول به صورت گرد نرم گچ سفید است.

طرز استفاده : مدت استفاده بعد از مخلوط کردن حداقل ۵۰دقیقه می باشد که روی لایه اولیه سیوا اجرا می شود. این گچ سبک وبه آسانی قابل مصرف می باشد. درجای خشک وبدون رطوبت در بسته بندی ۱سال قابل استفاده است.

 

 

 

 

 


بتونه نقاشی

بتونه نقاشی

پودر بتونه نقاشی برای دستیابی به یک سطح صاف و صیقلی، بعنوان یک زیر سازی بسیار مناسب قبل از نقاشی و یا کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول می توان برای ایجاد سطحی یکنواخت و برای پر کردن درزها و ترک های دیوار و جلوگیری از حالت سایه روشن استفاده نمود. این محصول بصورت پودر بوده و نیازی به افزودنی های دیگر نظیر روغن یا تینر ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/

جهت هرگونه سوال در زمینه مشاوره ،انتخاب و خرید محصولات سریر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۳۱۰۶۷۳۰

 

تماشا کنید:

قطب صنعت گچ کشور

 

گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/گچ سریر،شرکت گچ امید سمنان،فروش گچ اصفهان،فروش سریر اصفهان/

One thought on “محصولات سریر

دیدگاه ها بسته شده است.