حضور در نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان

لیکا،گچ سمنان،گچ امید،سریر،نمایشگاه ساختمان،گچ ترکیبی،گچ پلیمری،کناف،پودر کناف

20151018_155314(1)20151018_155402

لیکا،گچ سمنان،گچ امید،سریر،نمایشگاه ساختمان،گچ ترکیبی،گچ پلیمری،کناف،پودر کناف

شرکت پارتاک سازه آرمان شهر در این دوره با حضور در دو غرفه به نمایندگی از شرکت لیکا و شرکت گچ صنعتی امید سمنان در هجدهمین نمایشکاه صنعت ساختمان اصفهان شرکت نمود هر چند نمایشگاه ساختمان 94 به نسبت سالهای گذشته با بی مهری مخاطب علی الخصوص مخاطب متخصص روبرو بود . لیکن این شرکت همواره از رویداد های در این سطح در جهت توسعه بازار و ارتباط  با مشتریان استقبال مینماید.

لیکا:

واژه ليکا از عبارت light expanded clay aggregate به معني دانه رس سبک منبسط شده گرفته شده است.اين دانه ها از انبساط خاک رس در کوره هاي گردان با حرارتي حدود ۱۲۰۰۰ درجه سانتيگراد بدست مي آيند. سبک دانه‌های لیکا ( پوکه صنعتی لیکا ) داراي شکل تقريبا گرد و سطح زبر و ناهموارند.رويه ميکروسکوپي خارجي دانه ها داراي خلل و فرج ريز و قهوه اي رنگ و  بخش داخلي دانه ها داراي بافت سلولي سياه رنگ ميباشد. مجموعه اي از ويژگي هاي قابل توجه مانند وزن کم ،‌ هدايت حرارتي پايين ، افت صوتي مناسب ، مقاومت در برابر آتش،‌دوام و پايداري شيميايي و … سبب گسترش کاربردهاي اين سنگدانه هاي مصنوعي در صنعت ساختمان ، طرح هاي عمراني ،کشاورزي ، محيط زيست ،‌ راهسازي و … شده است.

شرکت گچ امید سمنان (سریر):

کارخانه گچ امید سمنان در سال 1370 تاسیس گردید و درطول این سالیان همواره تلاش نموده تا براساس نیاز بازارو تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولیدات متنوع و با کیفیت نماید که در همین راستا در سال های اخیر با توجه به روند صنعتی سازی مسکن در ایران اقدام به سرمایه گذاری برای توسعه و نوسازی خطوط کارخانه خود براساس استانداردهای روز دنیا با نیروهای با تجربه و کارآزموده نموده است .
این کارخانه در حال حاضر آماده است تا با خط جدید میکسینگ پلانت ،روزانه 200 الی 300 تن انواع گچ های ترکیبی مانند گچ پاششی ،گچ گیپتون ،گچ ضد رطوبت ،گچ پرداخت کاری و غیره را تولید نماید
با رعایت پارامترهای زیست محیطی و کیفیت محصولات و برخورداری از سیستم بگ فیلتر ،این شرکت جزء صنایع سبز محسوب می شود. این شرکت در تولید محصولات جدید مباحث زیر را مد نظر قرارداده است .:

 • سبک سازی،استحکام بیشتر،
 • سرعت بیشتر اجرا،
 • سطح نهایی روشن تر ،
 • کاهش مصرف گچ به ازای هر متر مربع ،
 • بهبود میزان جذب صدا ،
 • ایمنی بیشتر برای استاد کار گچ ،
 • قابلیت انعطاف و مقاوم در برابر سایش ،
 • مقاوم در برابر آتش،
 • عدم نیاز به پوشش رزینی قبل از رنگ کاری،
 • بومی سازی خواص محصولات خارجی با روش های داخل کشور،
 • قابلیت استفاده در مناطق مرطوب
 • قیمت مناسب
  حاصل فعالیت های این شرکت اخذ گواهی استاندارد ملی و گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن،استاندارد اروپا (CE) سیستم مدیریت کیفیت 2008 :9001 ISO می باشد،در خط مشی شرکت ،علاوه بر الزامات قانونی رعایت حقوق مصرف کنندگان و تعهدات اجتماعی مد نظر بوده است . در دستیابی به محصول مناسب و ثبات دائمی کیفی،به صورت تخصصی فراتر از استاندارد آزمایشات آنالیز فیزیکی در تمام ایستگاه های کنترل کیفیت انجام میشود.

لینک های مرتبط:

www.omidgypsum.ir

www.omidgypsum.com

www.leca.ir

لیکا،گچ سمنان،گچ امید،سریر،نمایشگاه ساختمان،گچ ترکیبی،گچ پلیمری،کناف،پودر کناف لیکا،گچ سمنان،گچ امید،سریر،نمایشگاه ساختمان،گچ ترکیبی،گچ پلیمری،کناف،پودر کناف لیکا،گچ سمنان،گچ امید،سریر،نمایشگاه ساختمان،گچ ترکیبی،گچ پلیمری،کناف،پودر کناف لیکا،گچ سمنان،گچ امید،سریر،نمایشگاه ساختمان،گچ ترکیبی،گچ پلیمری،کناف،پودر کناف لیکا،گچ سمنان،گچ امید،سریر،نمایشگاه ساختمان،گچ ترکیبی،گچ پلیمری،کناف،پودر کناف

One thought on “حضور در نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان

دیدگاه ها بسته شده است.